آبان ابزار، لوازم تخصصی تعمیر موبایل
02166712774

آبان ابزار

برترین فروشگاه اینترنتی
درباره ما

درباره ما

در مورد ما بیشتر بدانید

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و رشد خدمات غیر حضوری ، فروشگاه های اینترنتی بسیاری در سراسر دنیا، فعالیت می کنند و کشور عزیز ما، ایران در این زمینه جای کار و پیشرفت بسیاری دارد.
فروشگاه اینترنتی آبان ابزار با هدف عرضه مستقیم لوازم و ابزارآلات دیجیتالی و الکترونیکی، قصد دارد تا عضوی باشد که در جهت پیشرفت در این زمینه و رونق کسب و کار مجازی و گسترش خرید های اینترنتی گامی بلند بردارد.
در فروشگاه آبان ابزار تمامی محصولات با معرفی و توضیحات کامل ارائه می‌شوند تا مشتریان عزیز بتوانند با انتخابی دقیق و سنجیده نسبت به خرید کالای مورد نیاز خود اقدام نمایند.
ما به پشتوانه سال‌ها فعالیت تخصصی در حوزه لوازم دیجیتالی و الکترونیکی، بهترین و جدیدترین محصولات را با ضمانت اصالت کالا و تضمین بهترین قیمت از طریق واردات مستقیم کالا، بدون وجود واسطه، ارائه می‌دهیم.
وبسايت آبان ابزار در فروردین ماه سال 1401 موفق به کسب نماد اعتماد الکترونيکي فروشگاههاي اينترنتي از مرکز توسعه تجارت الکترونيکي وزارت صنعت، معدن و تجارت شد تا بتواند به عنوان يکي از مراجع رسمی عرضه محصولات در سطح کشور به عرضه خدمات بپردازد.

تیم ما

اعضای تیم ما را بیشتر بشناسید
زنده دل
  • نام : زنده دل
  • سمت : مدیریت فروشگاه